Komfort opalování AAA++

TOP Deluxe opalovací komfort s maximálním UV výkonem a Red Light péčí o pleť. VIP technologie pro každého zákazníka.

Nejnovější solárium Ergoline PRESTIGE 1400. Vylepšená povrchová úprava Carbon Grey a atraktivní světelný design fascinující na první pohled. LED Light Show Prestige 1400 nabízí více než 200 skvělých barev a animací pro téměř neomezené přizpůsobení se Vašemu studiu. Deset nových barevných programů speciálně přizpůsobených světelnému spektru přístroje Prestige 1400.

LED Light Show s více než 1 400 vysoce výkonnými LED diodami Více než 200 vybraných barev a světelných animací
LED osvětlení interiéru: jasně osvětlený interiér

UV TECHNOLOGIE

Dokonalé opálení bez kompromisů! Lampy redLight Hybrid PLUS vytvářejí přirozený pigment a v kombinaci s UV lampami pure Energy + dosahují okamžitě viditelné a dlouhodobé opálení. Dynamické elektronické předřadníky vždy zaručují 100% výkon. V obličejové části jsou čtyři Ultra Performance Plus vysokotlaké výbojky s novými smartSun UVB špagetami pro optimalizovaný opalovací výkon. Aktivující spektra červeného světla hybridního výkonu zlepšují krevní oběh a přívod kyslíku v pokožce a tím podporují proces opalování.

 • 38 x až 200 Watt UV pure Energy + tělové lampy
 • 14 x až 200 Watt redLight + lampy
 • 4 x 300-520 Watt Ultra Performance + UV obličejové výbojky
 • 2 x 250 Watt UV výbojky opalovače ramen
 • 3 x 8 Watt smartSun + lampy opalovače obličeje

BEAUTY LIGHT

Součástí solária Prestige 1400 je i péče o pleť! Kombinace ultrafialového záření a redLight + umožňuje obzvláště atraktivní opálení, které se stará o kůži během opalování. Spektrum červeného světla vyvinuté ve spolupráci s vědci je jemně naladěno na biologické reakční spektrum pokožky. Počítačová geometrie reflektorů zajišťuje rovnoměrné osvětlení obličeje a dekoltu. Elementy redLight + lamp poskytují relaxační zážitek pro zbytek těla.

14 redLight + lamp pro tělo
3 SmartSun + UVB špagetové lampy na obličej

KOMFORT

Absolutní relaxace! Standardní komfortní vybavení s funkcemi Aqua Fresh, Aroma, Climatronic PLUS a 3D zvukem nabízí luxus na nejvyšší úrovni. Všechna individuální zákaznická nastavení pro pohodlí mohou být vybrána před opalováním v řídícím centru a uložena pomocí NFC Connect na kartě zákazníka. Pokud se čip drží před panelem NFC solárium se automaticky přizpůsobí osobním preferencím zákazníka dle jeho nastavení. Lehněte si, zavřete oči a uvolněte – každý uživatel automaticky dostane své osobní oblíbené solárium.

Smartphony a přehrávače MP3 mohou být i nadále připojeny k soláriu pomocí integrovaného audio kabelu.

 • Standardně v plné vybavě
 • Climatronic PLUS včetně uzavřeného opalovacího tunelu
 • Comfort Cooling PLUS
 • Řídicí centrum pro komfortní předvolbu
 • NFC Connect / osobní pohodlí
 • Plocha ležení Multi Relax
 • Aqua Fresh & aroma
 • 3D zvuk včetně hlasového průvodce, MP3 portu, automatického přehrávání a automatické hlasitosti.

Bez ohledu na to, zda si přizpůsobíte klimatizaci, nebo ventilaci – lze všechna nastavení provést co nejjednodušeji. A díky službě NFC Connect můžete přenést celou konfiguraci na další solária.

ECO TECH

Šetří energii! Dynamické předřadníky, účinné LED osvětlení a inteligentní chod ventilátoru zaručují vysokou energetickou účinnost. S Eco Tech můžete provádět další nastavení pro úsporu energie. Bez ohledu na to, zda snižuje výstup UV – ztlumí efektivní osvětlení, inteligentní funkce časovače nebo deaktivuje klimatizaci a vytápění. Rozhodněte se, kolik energie chcete ušetřit.

Eco Tech: Individuální nastavení úspory energie
Dynamický výkon: 800 hodin životnosti lamp / -20% úspora energie
LED Light Show: více než 30 000 hodin životnosti / až 80% úspory energie