V červnu 2015 jsme pro Vás otevřeli zcela nové, moderní a plně klimatizované solární studio InSun Brno situované v bussines centru TITANIUM Nové sady 25, vedle Komerční Banky.

Solární studio InSun je vybaveno nejnovějšímí typy solárií Ergoline, megaSun spojující pokročilou technologií opalování s důrazem na maximální opalovací efekt v souladu s novou evropskou normou, bezpečností a komfortem opalování.

Naše cíle

  • Kvalitní, hloubkové a šetrné opálení.
  • Maximálně spokojený zákazník.
  • Maximální bio pozitivní efekt.
  • Minimalizace rizika spojeného s opalováním jak na slunci, tak v soláriích.

V našem studiu Vám přinášíme to nejlepší, co by pro odpovědné opalování mělo být tím nejdůležitějším. Nehledejte u nás solária neznámých výrobců a solární kosmetiku pochybných značek. Pouze solária ERGOLINE, megaSun a originální solární kosmetika Australian Gold patří celosvětově k uznávané špičce v oboru opalování s nejvýznamnějším podílem na globálním trhu, tradicí více než 25 let. Použitím nejmodernější technologie, luxusní solární kosmetiky a špičkových UV lamp s ideálním poměrem UVA/UVB záření probíhá opalování v opravdu krátkých opalovacích časech a Vy tak šetříte finance i čas.

Po celou dobu Vaší návštěvy o Vás bude pečovat náš odborně zdatný personál. Ať už se jedná o pomoc s výběrem nejvhodnějšího solária pro Vaše individuální opálení nebo solární kosmetiky, rádi a ochotně Vám vše vysvětlíme.

Výhradní spoluprací s předním Německým výrobcem UV zdrojů pro solária, Cosmedico, jsou exkluzivně pro studia InSun vyráběny vlastní typy UV lamp InSun vit.D x-treme. Tyto lampy jsou unikátním systémem použitého materiálu, který není možné běžně na trhu EU zakoupit. Upřednostněny jsou špičkové parametry, maximální stimulace tvorby vitamínu D, vysoká min. užitná doba s minimálním poklesem UV výkonu po celou dobu životnosti UV lamp.

Za více než 30 let zkušeností firma Cosmedico produkuje celou škálu UV zdrojů tak, aby vyhověla všem potřebám zákazníků v měnícím se odvětví podporující rozumné a odpovědné opalování po celém světě.

Blíže k lidem. Blíže ke slunci.

Virtuální prohlídka studia

Adresa

BC Titanium
Nové Sady 25
602 00 Brno

Objednávky

Tel.: +420 732 20 00 22
E-mail: info@insunbrno.cz

Otevírací doba

Pondělí – Pátek 7:00 – 21:00
Sobota zavřeno
Neděle 15:00 – 21:00

Zobrazit adresu na mapě >

Kontaktní formulář