Komfort opalování AAA++

TOP Deluxe opalovací komfort s maximálním UV výkonem a Red Light péčí o pleť. VIP technologie pro každého zákazníka.

Absolutní relaxace!

Standardní komfortní vybavení s funkcemi Aqua Fresh, Aroma, Climatronic PLUS a 3D zvukem nabízí luxus na nejvyšší úrovni.

UV TECHNOLOGIE

Dokonalé opálení bez kompromisů! Lampy redLight Hybrid PLUS vytvářejí přirozený pigment a v kombinaci s UV lampami pure Energy+ dosahují okamžitě viditelné a dlouhodobé opálení.

Aktivující spektra červeného světla hybridního výkonu zlepšují krevní oběh a přívod kyslíku v pokožce a tím podporují proces opalování.

BEAUTY LIGHT

Součástí solária Prestige 1400 je i péče o pleť! Kombinace ultrafialového záření a redLight+ umožňuje obzvláště atraktivní opálení, které se stará o kůži během opalování. Spektrum červeného světla vyvinuté ve spolupráci s vědci je jemně naladěno na biologické reakční spektrum pokožky. Počítačová geometrie reflektorů zajišťuje rovnoměrné osvětlení obličeje a dekoltu. Elementy redLight+ lamp poskytují relaxační zážitek pro zbytek těla.

KOMFORT

Absolutní relaxace! Standardní komfortní vybavení s funkcemi Aqua Fresh, Aroma, Climatronic PLUS a 3D zvukem nabízí luxus na nejvyšší úrovni. Všechna individuální zákaznická nastavení pro pohodlí mohou být vybrána před opalováním v řídícím centru a uložena pomocí NFC Connect na kartě zákazníka. Pokud se čip drží před panelem NFC, solárium se automaticky přizpůsobí osobním preferencím zákazníka dle jeho nastavení. Lehněte si, zavřete oči a uvolněte – každý uživatel automaticky dostane své osobní oblíbené solárium.

Smartphony a přehrávače MP3 mohou být i nadále připojeny k soláriu pomocí integrovaného audio kabelu.